تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی باغین نیوز - مطالب تیر 1391
اولین و تنها پایگاه خبری شهر باغین و حومه
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن


ماه رمضان آمد و تمرین صبوری /  هنگام دعای سحر و رزق سحوری

برخیز که از قافله راز نمانیم /  حیف است نیابیم در این جمع حضوری


فرا رسیدن ماه رمضان بر شما مبارکخدایا کمک مان کن که در این ماه رمضان

تمرین کنیم ترک هرآنچه که درک دوران ظهور را به تأخیر می اندازد . . .


خدایا قرار ده روزه ام را در این ماه روزه روزه داران واقعى

و شب زنده داری ام را نیز مانند شب زنده داران

و بیدارم کن در آن از خواب بی خبران

و گناهم را بر من ببخش اى معبود جهانیان

و درگذر از من اى درگذرنده از گناهکاران . . .

آمینمرتبط با: مناسبت ها ,
خطبه های نماز جمعه 30-4-91


آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته باغین به امامت حجه الاسلام عبدالرضا محی الدینی امام جمعه با حضور نماز گزاران در مصلی صاحب الزمان (عج) این شهر برگزار گردید.

       خطیب نماز جمعه در خطبه اول ضمن سفارش همگان به تقوا با اشاره به حدیث جامع و کاملی از پیامبر   اعظم (ص) که در آن صفات مومن آمده است گفت: یکی دیگر از صفات مومن این است که انسان با ایمان روزه بسیار می گیرد و اهل قیام برای نماز و کم خواب است. روزه مبارزه با هوای نفس و خواهشهای نفسانی است و برای اینکه انسان به خدا نزدیک شود باید روزه بگیرد. وی با اشاره به روایات در این زمینه گفت: خداوند 4 ثواب برای روزه دار مطرح کرده است و در موقع افطار دعای او را مستجاب می کند. محی الدینی با اشاره به نماز گفت: قیام در برابر پروردگار اهمیت زیادی دارد و نماز در فرهنگ اسلام ستون دین است و انسان را از فحشا و منکرات باز می دارد. ایشان گفت : در ماه رمضان سعی کنید نماز شب را بخوانید زیرا مایه سلامتی جسم ، خشنودی خداوند ، باعث رحمت و اخلاق پیامبران است. ایشان صفت سوم انسان با ایمان را کم خوابی دانست و گفت: قرآن می فرماید خواب شما را مایه آرامش قرار دادیم و نباید در این زمینه افراط و تفریط کنیم که امام صادق (ع) فرمود: خداوند از آدم پرخواب بیکار بدش می آید.

      عبدالرضا محی الدینی در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوا ، گفت: آن کس که از تقوا فاصله گرفت و به لذتها مشغول شد این امر سبب بازخواست های بسیار است و انسانی که از مسیر تقوا جدا شود در منجلاب گناه گرفتار می شود و گناه موجب بازخواست از انسان در فردای قیامت می شود. ایشان با اشاره به مناسبتهای هفته حلول ماه رمضان ماه عبادت و بندگی ، درس گرفتن از سیره پیامبر و اهل بیت را تبریک و گفت: از فرصت های این ماه استفاده کنید زیرا در این ماه برکت ، رحمت و مغفرت بر بندگان نازل شده است. وی از همگان خواست که حرمت ماه را نگه دارند و از گناه و معصیت در این ماه دوری کنند. محی الدینی با اشاره به سالروز اولین اقامه نماز جمعه در تهران به امامت مرحوم طالقانی یاد ایشان ، امام و شهدای مهراب را گرامی داشت و گفت: اسلام برای نماز جمعه خیلی اهمیت قائل است. نماز جمعه نماز ولایت و به دستور ولایت هم اقامه می شود. مقام معظم رهبری فرمودند قدر این فریضه را بدانید که هم عبادت و هم ذکر خداست و مظهر کاملی از وحدت امت اسلام و خواری در چشم دشمنان است. امام جمعه باغین سالروز عملیات افتخار آمیز مرصاد را نمونه ای از اقتدار ملت و نظام دانست و گفت: امروز هم جمهوری اسلامی ایران با اقتدار خود در کنار رهبری مقام معظم رهبری اجازه دخالت و تجاوز هیچ کشوری را نخواهند داد و امروز هم در سال تولید ملی یکی از نقاط امید دشمن برای فلج کردن نظام اسلامی مسئله اقتصاد است که باید مسئولین کمر همت ببندند و معیشت مردم را جدی بگیرند ، گرانی کنترل و به مسئله اشتغال جوانان بیشتر توجه شود. وی در پایان گفت: در طی روزهای اخیر در کنار ظلم هایی که در کشورهای اسلامی صورت می گیرد ، جنایات وحشتناکی در کشور میانمار رخ داده که باعث کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از مسلمانان و تخریب مساجد و سوزاندن قرآن و خانه های مسلمانان شده است که متأسفانه این اقدام با سکوت عامدانه جوامع بین الملل و مدعیان دروغین حقوق بشر مواجه گشته که این عمل را محکوم کرده و مسئولین می خواهیم مراتب اعتراض خود را به حکومت میانمار اعلام کرده و صدای مظلومیت مسلمانان مظلوم آن کشور را به گوش جوامع بین المللی رسانده تا به وظایف خویش عمل کنند.
لینک های مرتبط: خطبه های نماز جمعه 30-4-91 ,
افتتاح خانه ی روحانی مسجد جامع باغین

خانه روحانی مسجد جامع شهرباغین با حضور مدیرکل ستاد تبلیغات اسلامی استان کرمان و جمعی از مسئولین محلی،صبح روز یکشنبه بیست و پنجم تیرماه افتتاح گردید.

در آئین افتتاحیه ی خانه ی روحانی در شهرباغین امام جمعه ی باغین ضمن ارائه ی گزارشی در زمینه های ساخت مکانهای مذهبی در شهرباغین،ساخت مصلی صاحب الزمان(عج)،حضور روحانیون و طلبه های جوان در شهرباغین،برگزاری نماز جمعه و جماعت و ... در خصوص مراحل احداث خانه ی روحانی در مجاورت مسجد جامع این شهر گفت: در سال 85 با اهدای زمین توسط خیر کار ساخت آغاز و در ابتدای سال جاری عملیات ساخت این منزل مسکونی به پایان رسید.خانه ی روحانی مسجد جامع با 150 مترمربع زیربنا با هزینه ای بالغ بر 40 میلیون تومان ساخته و آماده ی بهره برداتری شد.

در ادامه حجت الاسلام عرب پور ضمن تشکر از مسئولین و دستندرکاران ساخت  مکان فوق خاطرنشان کرد: نزدیک به 2000 روحانی در ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف استان اعزام خواهند شد و پیش بینی میشود حدود 500 روحانی دیگر در این رابطه کمبود خواهیم داشت.مدیر کل ستاد تبلیغات استان گفت:تاکنون 300 خانه ی روحانی در استان ساخته و به بهره برداری رسیده است که طبق آمار بدست آمده 1700 واحد دیگر نیاز میباشد.
مرتبط با: گزارش ,
بازدید شهردار کرمان از کمپ خیریه ی تولدی دوباره

شهردار کرمان ذر اولین ساعات روز شنبه 24/4/91 با حضور در شهرباغین از موسسه خیریه ی تولدی دوباره بازدید نمود.

در این بازدید ریاست شورای شهر و شهردار باغین نیز مهندس سیف الهی را همراهی نمودند.
مرتبط با: اخبار ,
خطبه های نماز جمعه 23-4-91
 آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته باغین به امامت حجه الاسلام عبدالرضا محی الدینی امام جمعه با حضور نماز گزاران در مصلی صاحب الزمان (عج) این شهر برگزار گردید.خطیب نماز جمعه در خطبه اول ضمن سفارش همگان به تقوا با اشاره به حدیث جامع و کاملی از پیامبر   اعظم (ص) که در آن صفات مومن آمده است گفت: یکی دیگر از صفات مومن این است که انسان با ایمان نه حسود است و نه بخیل که اگر دقت کنیم بسیاری از مشکلات تحت عنوان حسد و بخل نهفته است و در قرآن مجید و روایات راجع به این مسئله بحث شده است. یکی از مشکلات مهم حسد این است که منشا مفاسد اجتماعی و فردی فراوانی است و اولین ضرری که آدم حسود به خودش می زند این است که نیروی خودش را در مسیر تخریب محسود بکار میگیرد. نیرویی که میتواند وسیله ترقی  ، تکامل و پیشرفت انسان بشود. حضرت علی (ع) فرمودند: حسود زیاد حسرت می خورد و زیاد هم گناه می کند.

      عبدالرضا محی الدینی در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوا ، گفت: تقوا آن است که انسان اصرار بر گناه را ترک نماید و به وسیله عبادت مغرور نشود. وی با اشاره به مناسبت ها 23 تیر را روز همبستگی ملی در دفاع از ارکان مقدس نظام دانست و گفت حضرت امام فرمودند: اگر دولت اسلامی با نظارت ولایت فقیه که همان ولایت رسول الله باشد آسیبی بر این مملکت وارد نخواهد شد و ولایت فقیه از برکات انقلاب اسلامی است و امروز هم ما در همه عرصه ها به برکت ولایت فقیه به پیروزی رسیدیم. خطیب نماز جمعه تشکیل شورای نگهبان را برای حفظ قوانین و تایید صلاحیت ها و حسن نظارت بر اجرای قانون بر شمرد و گفت: به فرموده مقام معظم رهبری اگر این نهاد مقدس تضعیف شود ضربه جبران ناپذیری به انقلاب وارد خواهد شد. وی پذیرش قطعنامه از سوی ایران را یکی دیگر از اثرات رهبری و ولایت فقیه دانست و گفت: ولی فقیه هر آنچه  را مصلحت بداند عمل می کند و امام در پذیرش قطعنامه فرمودند : جنگ برای ما ادای تکلیف بود و قبول قطعنامه هم ادای تکلیف و وظیفه بود. گرچه امام با قبول آن جام زهر را نوشیدند امام به وظیفه خودشان عمل کردند. محی الدینی گفت: مسئولان باید در شرایط فعلی تحریم ها سخنان امام خامنه ای را مدنظر داشته و اختلافات را کنار گذارند و انجام وظیفه خود را متوقف بر کار دیگری نکنند چرا که امروز قدرتهای زورگوی عالم به این نتیجه رسیده اند که باید همه توان خودشان را صرف کنند تا شاید بتوانند خدشه ای بر جمهوری اسلامی وارد کنند. البته یک عده تمام عوامل گرانی ها و تورم های اخیر را به گردن تحریم ها می اندازند در حالی که بعضی ضعف مدیریت ها و اتخاذ سیاستهای نادرست اقتصادی و ناهماهنگ از سوی برخی مسئولین اجرایی است که امیدواریم بیشتر دقت و نظارت دقیق تری داشته باشند و با دادن یارانه تولید که شعار امسال هم در این زمینه میباشد هزینه های تولید را کاهش داده تا شاهد برخی از مشکلات در جامعه نباشیم. وی در پایان به مناسبت دهه تکریم مساجد از خادمان و متولیان مساجد و تکایا تجلیل به عمل آورد.


از خادمین مساجد شهر باغین تجلیل بعمل آمد

  

    در آیین تجلیل از خادمین مساجد حجه الاسلام والمسلمین محی الدینی امام جمعه شهر باغین در سخنانی گفت: خدمتگزاری برای مساجد یک افتخار است وی بمناسبت دهه تکریم مساجد از خادمین مساجد که زحمات زیادی را در طول سال جهت برپایی نماز جماعت و مناسبتهای ملی و مذهبی متحمل می شوند و زمینه پذیرایی از میهمانان الهی را فراهم می کنند تشکر و قدردانی کرد. امیدواریم در آستانه ماه مبارک رمضان مساجد ما آمادگی کامل را جهت برگزاری هرچه باشکوه تر مجالس این ماه داشته باشند.

 خاطر نشان می شود در شهر باغین 6 باب مسجد در ماه مبارک رمضان پذیرای میهمانان ضیافت الله می باشند.
مرتبط با: اخبار ,
خطبه های نماز جمعه 16-4-91

       آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته باغین به امامت حجه الاسلام عبدالرضا محی الدینی امام جمعه با حضور نماز گزاران در مصلی صاحب الزمان (عج) این شهر برگزار گردید.

خطیب نماز جمعه در خطبه اول ضمن سفارش همگان به تقوا با اشاره به حدیث جامع و کاملی از پیامبر   اعظم (ص) که در آن صفات مومن آمده است گفت: یکی دیگر از صفات مومن این است که انسان با ایمان وعده ای که میدهد به آن وفا می کند. آدم کریم و با شخصیت کسی است که به وعده هایش وفا می کند.وی با اشاره به آیات و روایات کفت: ما در قرآن از وعده های الهی داریم تا وعده های شیطانی که یکی از وعده های خداوند همان وعده قیامت است که در قرآن به آن به عنوان وعده الهی اشاره شده است و یکی دیگر از وعده های الهی وعده حکومت جهانی است که خداوند به آنهایی که ایمان دارند و عمل صالح بجا می آورند وعده داده است که در سایه آن ناامنی ها ، ترس ها ، اضطراب ها از بین می رود. خطیب جمعه باغین درباره وعده های شیطانی هم گفت: شیطان به پیروان خود وعده می دهد و برای آنها امید و آرزو ایجاد می کند اما قرآن می فرماید وعده های شیطان مکر و فریب است.

      عبدالرضا محی الدینی در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوا ، با تبریک امام زمان (عج) و تشکر از برگزاری جشنهای باشکوه نیمه شعبان گفت: انتظار در مکتب تشیع یک حالتی است که انسان بخاطر وجود آن خود را از بدی ها پاک و به خوبی ها آراسته میکند و همه وجود خود را صرف زمینه سازی ظهور مصلح آخر الزمان می کند و در برپایی دولت کریمه اهل بیت (ع) با تمام وجود تلاش می کند. ایشان با اشاره به آغاز دهه تکریم مساجد گفت: مساجد به عنوان پایگاه های فرهنگی و اجتماعی نظام هستند و باید فضای مساجد جهت پذیرایی از جمعیت نمازگزاران در ماه رمضان اماده شود تا مردم بتوانند از فضای معنوی مساجد بهره بیشتری ببرند. خطیب نماز جمعه باغین با اشاره به روز عفاف  و حجاب گفت: حجاب برای حفظ ارزشهاست و به تعبیر مقام معظم رهبری مهمترین عنصر شخصیت زن عفت اوست که در قالب حجاب محفوظ می ماند و این روزها هم متأسفانه در سطح بعضی از شهرها شاهد رفتارهای خلاف عفت و پوشش های نامناسب برخی از افراد هستیم که مسئولان و مردم باید طرح امنیت اخلاقی را جدی بگیرند و تمامی دستگاه ها مدافع و پشتیبان طرح عفاف و حجاب باشند و به وظایف خود عمل کنند.میلاد منجی - باغین - تمام قد جشن و سرور

در سالروز میلاد منجی عالم بشریت،حضرت صاحب الزمان(عج) شهر باغین غرق شادی و شور بود

 

 

برای دیدن سایر تصاویر به ادامه ی مطلب بروید...

ادامه مطلب

مرتبط با: گزارش ,
نیمه شعبان مبارک


فرخنده میلاد دوازدهمین اختر تابناک امامت و ولایت ، قطب عالم امکان ، موعود و منجی بشریت ، حضرت بقیة الله الأعظم روحی و ارواح العالمین له الفداء را به مقام معظم رهبری و شیعیان منتظر و تشنگان عدالت و مستضعفان جهان تبریک عرض می کنیم.


چه جمعه ها که یک به یک غروب شد نیامدی.............چه بغضها که در گلو رسوب شد نیامدی


خلیل آتشین سخن ؛ تبر به دوش بت شکن..............خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی


برای ما که خسته ایم نه؛ ولی.............................................برای عده ای چه خوب شد نیامدی


تمام طول هفته را به انتظار جمعه ام..........................دوباره صبح؛ ظهر ؛ نه غروب شد نیامدی
مرتبط با: مناسبت ها ,
جشن بزرگ میلاد نور

عصر انتظار، ولادتت را به جشن گرفته است، ای گل نرگس

چشمان منتظر ما، خیس از اشک شوق میلاد توست

هر روزی که می گذرد، یک روز به ظهور امام زمان نزدیک تر می شویم

اما به خود امام زمان چطور . . . ؟

جشن بزرگ میلاد نور همزمان با میلاد منجی عالم بشریت ، حضرت صاحب الزمان(عج) در مصلی صاحب الزمان (عج) شهر باغین توسط مجمع اسلامی المهدی(عج) برگزار خواهد شد.

به نقل از مسئول جذب و ارتباطات (روابط عمومی) مجمع اسلامی المهدی(عج) شعبه ی باغین ، جشن بزرگ میلاد نور همه ساله توسط مجمع در روز ولادت امام زمان(عج) با حضور حداکثری مردم مومن و عاشق اهل بیت(ع) در شهرباغین برگزار میگردد.

رضا فرجاد خاطر نشان کرد: با توجه به مقارن شدن ولادت آن حضرت و زمان برگزاری جشن با روز پنجشنبه،پیش بینی میشود استقبال بیشتری نسبت به سالهای گذشته از این جشن بعمل آید.سالهای گذشته بطور میانگین بیش از دوهزاروپانصد نفر در این جشن شرکت میکردند.

فرجاد در خصوص برنامه های پیش بینی شده در این مراسم عنوان کرد: برنامه های متنوعی منجمله اجرای سرود،اجرای موزیک،مسابقه،مولودیه خوانی توسط مداح اهل بیت(ع)حاج آقا سلطان پور،سخنرانی،اهدای جوایز،نورافشانی و در پایان نماز جماعت مغرب و عشاء برگزار خواهد شد.مرتبط با: گزارش ,
خطبه های نماز جمعه 9-4-91

خطبه های نماز جمعه (9/4/91)

امام جمعه ی موقت (حجت الاسلام والمسلمین غفوری)

 

امام جمعه ی موقت شهرباغین در خطبه ی اول بعد از سفارش همگان به تقوا با اشاره به آیاتی از سوره ی مبارکه کهف ، به بیان گوشه هائی از قصه ی زیبا و عبرت آموز همراه شدن حضرت موسی با خضر پرداخت.

حجت الاسلام غفوری با بیان این مطلب که خداوند در این برهه از زمان لیاقت و سعادت همراهی خضر را نصیب حضرت موسی کرد افزود:جمله ی مسائل و اتفاقاتی که در این سفر در اثر عجله  و تصمیم عجولانه در رابطه با اعتراض به مسائل رخ داده برای حضرت موسی و خضر با عث شد که آن حضرت در بین راه با درخواست خضر از ایشان جدا شود و این مسئله باعث از دست دادن سرمایه ی گرانبها و یک عمر غم و غصه برای حضرت موسی گردد.

 

خطیب موقت جمعه ی شهرباغین یادآور شد: با درس گرفتن از داستان مطرح شده در این سوره میتوان فهمید که عجله یکی از راههای تباهی زندگانی بشر می باشد و ما باید بدانیم که پشت پرده ی غیب همه ی اتفاقات مسائلی نیز هست که برای رسیدن به درک آن باید صبر را پیشه کرد.

حجت الاسلام غفوری خاطرنشان کرد:خداوند منان خواری و ذلت بنده اش را هرگز نمی خواهد و انسان باید همیشه با صبر و حوصله بنده و عبد واقعی خدا باشد.

امام جمعه ی موقت شهر باغین در خطبه ی دوم بعد از سفارش به تقوا ، ضمن اشاره به رویدادها و مناسبتهای هفته ، خطاب به نمازگزاران جمعه گفت: تاسف می خوریم که نسبت به مناسبتها و صاحب آنها توجه لازم را نداریم.ایشان خطاب به جوانان و والدین اظهار داشت : ولادت حضرت علی اکبر روز جوان نامگذاری شده است زیرا جوانان ما باید در اندیشه و تفکر ، بندگی ، ولایت مداری و اطاعت از ولی فقیه همچون فرزند برومند حضرت سیدالشهدا(ع) بدرخشند و راه حضرت علی اکبر(ع) را دنبال نمایند.جوانان و والدین آنها باید غم قرآن را بخورند و لحظه لحظه ی زندگیشان با قرآن همراه و همسو باشد.

حجت الاسلام غفوری با اشاره به سالروز حمله به هواپیمای مسافربری ایران در سال 1367 تصریح کرد:هدف اصلی دشمنان این است که اسلام و انقلاب را از ما بگیرند و همچنان دست از ظلم و ستم بر نمیدارند.دشمنان بدانند ما هم دست از خدا ، اسلام و انقلاب بر نخواهیم داشت.

ایشان در پایان خطبه ی دوم ضمن تبریک میلاد منجی عالم بشریت خاطر نشان کرد: جشن های نیمه شعبان باید در خور شان امام زمان (عج) باشد و باید دقت نمود در برنامه ریزی اینچنین جشنها خدای ناکرده بی حرمتی به ساحت مقدس ائمه ی اطهار (س) نشود.

 نمای چهارم

عکس هفته

 مرتبط با: سایر ,
باغین غرق جشن و سرور

همزمان با اعیاد فرخنده ی شعبان و با فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت حضرت امام حسین(ع)،حضرت ابوالفضل العباس(ع) و حضرت امام زین العابدین(ع) ، در گوشه و کنار شهر باغین مراسم جشن و سرور برگزار گردید.

هیات رزمندگان اسلام ، خادمان حسینیه ی سیدالشهداء ، پایگاه فرهنگی شهید مرتضی شجاعی واقع در مسجد امام سجاد(ع) ، غلامان قمر بنی هاشم(ع) مستقر در تکیه قمربنی هاشم(ع) ، مجمع اسلامی المهدی(عج) و ... میزبان جشن های ویژه ی این ایام بودند.

 مرتبط با: اخبار ,
دانش روز ( تیرماه ) در راه است...


در شماره ی جدید (تیرماه 91)

 

نشریه ی دانش روز خواهید خواند:

 

ادامه مطلب

مرتبط با: سایر ,
خطبه های نماز جمعه 2-4-91


آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته باغین به امامت حجه الاسلام عبدالرضا محی الدینی امام جمعه با حضور نماز گزاران در مصلی صاحب الزمان (عج) این شهر برگزار گردید.

       خطیب نماز جمعه در خطبه اول ضمن سفارش همگان به تقوا با اشاره به حدیث جامع و کاملی از پیامبر   اعظم (ص) که در آن صفات مومن آمده است گفت: یکی دیگر از صفات مومن این است که انسان با ایمان بسیار صبر کننده است و صبر عامل رسیدن به کمالات است و خداوند هم خودش اهل صبر و در حقیقت صبر اخلاق خداوند است. معنی صبر این است که انسان تحت هر شرایطی و در هر زمان و موقعیتی خود را تسلیم پروردگار نماید. اگرچه صبر برایش تلخ و ناگوار باشد اما بعد از صبر خداوند آن تلخی ها را جبران می کند و در روایات صبر سه مرحله دارد که بهترین مرکب برای رساندن آدم به هدفهای مثبت میباشد.

      عبدالرضا محی الدینی در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوا گفت: ماه شعبان ماه دعا و استغفار و ماه آماده شدن دلها برای میهمانی خداوند است و فرصت خوبی است که با ادعیه و مناجات دلها را متوجه خدا کنیم. وی با تبریک میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار گفت: به دلیل روحیه شهادت طلبی ، پایبندی به ارزشهای دینی و التزام به ولایت در وجود پاسداران این روز را حضرت امام خمینی (ره) روز پاسدار نام نهادند و سپاه نقش تعیین کننده ای در خنثی سازی توطئه ها و ناکام گذاشتن متجاوزان به ایران اسلامی دارد. امام جمعه باغین ولادت حضرت ابوالفضل و روز جانباز را تبریک گفت و ادامه داد: صبر و استقامت جانبازان موجب سربلندی و افتخار اسلام است و درس زندگی حضرت عباس (ع) روحیه اطاعت و ولایت پذیری ایشان بود. وی ولادت امام سجاد (ع) را تبریک و گفت: عبادت ، اخلاق از ویژگی های بارز ایشان بود و کتاب صحیفه سجادیه از مهمترین گنجینه های حقایق و اسرار الهی بشمار می رود. محی الدینی سالروز شهادت آیت الله بهشتی را تسلیت و گفت: این فاجعه نقطه عطفی در تاریخ انقلاب ما بود. خطیب نماز جمعه در پایان با اشاره به روز جهانی مبارزه با مواد مخدر گفت: دشمن برای مبارزه و تباه کردن نیروی کار با دو عامل فساد اخلاقی و اعتیاد وارد می شود تا بتواند بر روی جوان پاک و سالم ایرانی اثر بگذارد که باید هوشیار باشیم. ایشان با تشکر از نمایندگان مجلس که در جلسه شورای اداری شرکت کرده بودند گفت: امیدواریم شاهد رفع مشکلات توسط نمایندگان و مسئولین اجرایی شهر باشیم.