اولین و تنها پایگاه خبری شهر باغین و حومه
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
تبریک روز خبرنگار

فرارسیدن 17مردادسالروزشهادت خبرنگارشهیدمحمود صارمی و روزخبرنگار را به صاحبان اندیشه و قلم، روزنامه‌نگاران، خبرنگاران، عکاسان خبری و جامعه اطلاع‌رسانی تبریک عرض می‌کنیم

(باغین نیوز و نشریه دانش روز)

 مرتبط با: اطلاعیه ها ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شجاعی 1393/05/18 09:11 قبل از ظهر
سوگند به قلم و آنچه می‌نگارد.
آگاهی بخشی و اطلاع رسانی، وظیفه ای است خطیر که بار سنگین آن را خبرنگاران فعال، پیگیر، توانمند، متخصص و صدیق بر عهده گرفته اند تا در مسیر افزایش اطلاعات و ارتقای سطح عمومی جامعه حرکت کنند.
بی تردید خبرنگاران به عنوان پرچمداران عرصه فرهنگ و نخبگان کشف و انتشار حقیقت، شایسته احترام و تکریم اند.
هفدهم مردادماه روز خبرنگار یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه خبر و اطلاع رسانی شهید محمود صارمی است، شهیدی که به معنای واقعی یكی از مصادیق سوگند حضرت حق به قلم است.
هفدهم مردادماه در تقویم کشور به نام مردان و زنان تلاشگری مزیّن گشته است که با تیزبینی و هوش خود، حقیقت‌طلبی و انعکاس واقعیات را سرلوحه کاری خود قرار داده‌اند؛ خبرنگارانی که فعالیت کاری آنها هدفی مقدس و نگاره‌های قلم‌هاشان به دور از طعنه‌ها، مقصود ارزشمند و گران‌بهایی را دنبال می‌کند.

خبرنگاران ایران اسلامی با تلاش‌های وافر خود در عرصه خبر و رسانه، نماد بارزی از تعهد، تخصص، امانت‌داری و سلامت کاری را به نمایش گذاشته‌اند و با وجود تمامی مشکلات در اجرای رسالت سنگین اطلاع‌رسانی همچنان استوار و ثابت قدم در مسیر پیشبرد منزلت رسانه‌ای خود گام برمی‌دارند.

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه زحمتکشان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی، برای خبرنگاران متعهد و کوشای شهرباغین، سلامت قلم و توفیق روزافزون ادامه تلاش‌های رسانه‌ای را از درگاه ایزد منان خواستارم.
فرجاد رضا پاسخ داد:
سلام.ممنون از متن زیبای جنابعالی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic