اولین و تنها پایگاه خبری شهر باغین و حومه
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
اجرای طرح 3 - 3 در مدارس ابتدایی شهر باغین
توضیح مختصر پیرامون طرح : در این طرح که در مدارس ابتدایی شهرها به اجرا گذاشته شده است. به این صورت است که مدارس ابتدایی به دو دسته تقسیم می شوند. مدارسی که از کلاس اول تا کلاس سوم را تحت پوشش قرار می دهند و مدارسی که از کلاس چهارم تا کلاس ششم را ثبت نام خواهند کرد. این طرح به دلیل تفاوت سنی دانش آموزان به اجرا در آمده است.


این طرح در شهر باغین از چند ماه قبل به تصویب رسید که اجرا شود. اما بدلیل مخالفت بعضی از اولیاء داش آموزان مدارس در خصوص مسافت راه ، چند روز پیش جلسه ای در این خصوص با حضور آقای رضایی رئیس آموزش و پرورش ناحیه 2  ، حاج آقا محی الدینی امام جمعه محترم ، مهندس امیر مداح شهردار باغین ، اعضای شورای شهر ، مدیر مجتمع حضرت معصومه باغین ، مدیر مجتمع امام رضا باغین ، مدیران مدارس و نمایندگان اولیاء دانش اموزان در دفتر امام جمعه شهر بر گزار گردید.
در پایان جلسه تصمیم بر این شد که در تمامی مدارس دخترانه این طرح به اجرا در بیاید و در مدارس پسرانه نیز مقرر شد در مدرسه ثارالله و المهدی این طرح به اجرا در آید و تنها مدرسه علمدار به همان شیوه گذشته نسبت به ثبت نام کلاسهای اول تا ششم اقدام نماید.مرتبط با: گزارش , اخبار ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات