اولین و تنها پایگاه خبری شهر باغین و حومه
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
تحلیلی بر مسابقات فوتسال بسیج،جام فجر

مسابقات فوتسال بسیج ، جام فجر توسط تربیت بدنی حوزه ی مقاومت ولی عصر(عج) با هدف ایجاد روحیه ی نشاط و شادابی در بین جوانان شهرباغین در ایام ا... دهه ی مبارک فجر برگزار گردید و در پایان تیمهای ثارا... ، تکیه فاطمیه و ولیعصر(عج) به ترتیب به مقامهای اول تا سوم دست یافتند.


                                 

برگزاری این دوره از مسابقات از جنبه های مختلف قابل اهمیت و قابل تحلیل بود.

بیش از سه سال از برگزاری آخرین دوره ی مسابقات فوتسال (رده ی سنی آزاد) با شرایط مشابه میگذرد و طی این مدت هیچگونه تورنمنت و مسابقاتی در این شهر برگزار نشده بود در حالی که ترافیک برگزاری مسابقات فوتسال در ماه های رمضان و همچنین دهه ی فجر در گوشه و کنار این مملکت قابل رویت است.

برگزاری یک مسابقه ی ورزشی قطعا سخت و دشوار است چه بسا این مسابقه با شرکت تعداد زیادی ورزشکار و تیم ورزشی همراه باشد.سختی و دشواری برگزاری اینچنین مسابقات باید توسط یک گروه مجرب و باتجربه به کمترین حد آن برسد که در پایان به بهترین نحو ممکن مسابقات به پایان رسد.

از طرفی در باغین به دلیل عدم حضور متولی ورزش ، گاها عدم برگزاری اینچنین مسابقات بهتر از برگزار کردن آن است لیکن برگزار کنندگان دست حمایتی حامیان ورزشی را بر شانه های خود حس نمیکنند و این مسئله اولین جرقه ی ایجاد اختلال در مسابقات را خواهد زد.

در این دوره از مسابقات که با نام جام فجر برگزار کردیم از ابتدا تا انتها مشکلات عدیده ای را تجربه نمودیم،از نا مناسب بودن فضای برگزاری تا عوامل تیمهای شرکت کننده که عمدتا این عوامل به چند نفری بیش ختم نمیشد.

در این راستا تمامی تجارب گذشته ی خود و همکاران را بکار گرفته و جلوی همه ی این مشکلات ایستادیم تا در پاره ای از مسائل فرهنگمان فزونی یابد.

در ابتدا با ایجاد قوانین سخت تری تیمها را ملزم به رعایت آن نمودیم و در مسیر رعایت قوانین بیش از 85 درصد موفق بودیم و در مرحله ی نیمه نهائی و نهائی آداب و رسومی را برای اجرا ابلاغ کردیم که به رسم جوانمردی بیشتر نمود پیدا میکرد و اما نکته ای دیگر اینکه علیرغم عدم میل باطنی خود و همکارنمان در چهار بازی آخر مجبور شدیم برای قضاوت مسابقات از داوران غیربومی که از باتجربه های عرصه ی داوری استان بشمار میروند استفاده نمائیم.

در پایان جا دارد از همه ی کسانی که به نحوی در برگزاری این مسابقات مارا یاری نمودند تشکر و قدردانی کنیم:حوزه ی مقاومت ولی عصر(عج) و گروه مقاومت چهارده معصوم (ع) و پایگاه مقاومت روستای سعدی-کلانتری شهرباغین-شورای اسلامی شهر- گروه موزیک مجمع اسلامی المهدی(عج)- زورخانه ی قمربنی هاشم(ع)-مسئول هماهنگی سالن ورزشی آقای خادمیان و آقای اسماعیل زاده-نیروهای نظامی بسیج آقایان افشین شجاعی و مهدی نامجو-داور مسابقات آقایان رضاشجاعی قاسم ، محسن نامجو ، حامد شاهدادی و مجتبی محمدحسن زاده-تدارکات آقایان وحید شجاعی و محمد مهدی پورشجاعی-هماهنگی و انتظامات آقای سعید شجاعی مجری اختتامیه آقایان علی شجاعی و مصطفی سیستانی- مرشد زورخانه آقای عبدا... شجاعی سرپرست تیم شهدای سعدی آقای مهدی حسنی و در راس همه آقای مجتبی محمدحسن زاده که مسئولیت اجرائی مسابقات را برعهده داشت.

والسلام

مسئول تربیت بدنی بسیج باغین

رضا فرجاد


برای مشاهده ی تصاویر مربوط به اختتامیه به ادامه ی مطلب بروید

مرتبط با: اخبار , گزارش ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic