اولین و تنها پایگاه خبری شهر باغین و حومه
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
قهرمانان باستانی کارباغین تجلیل شدند

آئین تجلیل از قهرمان ورزش باستانی شهرباغین برگزار شد.

در این مراسم که باحضور امام جمعه ، تعدادی از مسئولین شهرباغین و رئیس هیت ورزشهای باستانی و زورخانه ای استان کرمان برگزار شد از سه نفر از قهرمان باستانی کشور تجلیل شد.

رئیس هیت ورزشهای باستانی و زورخانه ای استان در این جلسه قهرمانی تیم زورخانه ای جمهوری اسلامی ایران در مسابقات آسیایی که شب گذشته در تبریز به پایان رسید را تبریک گفت.

مساحی گفت: دغدغه ای برای ما ایرانیان وجود دارد که اگر مواظب نباشیم ورزش پهلوانی را هم مثل چوگان از ما بگیرند.ما باید خیلی مراقب باشیم و تلاشمان را در شهرهایی مثل باغین مضاعف کنیم که پتانسیل و استعداد های خوبی دراین ورزش دارد.

وی خاطرنشان کرد:چندسال قبل تیم باغین به عنوان تیم و نماینده ی استان کرمان در مسابقات چهارجانبه ی سیستان و بلوچستان شرکت کرد و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را بدست اورد . وی گفت:جوانان ورزشکار باغینی چندی قبل در قالب تیم استان کرمان در مسابقات قهرمانی کشور در شهرتبریز حضور داشتند و تیم کرمان با حضور این جوانان قهرمان کشور شد.

مساحی گفت: از مسئولین باستانی باغین قول میگیرم که در سال 95 ورزشکاران باستانی شهرباغین در قالب یک تیم کامل در مسابقات تیمی زورخانه ای کشور شرکت کند  و در این راستا از مسئولین شهرباغین تقاضا دارم که زورخانه ی درحال احداث این شهر را هرچه سریعتر تکمیل کنند.

در پایان این مراسم از رسول شجاعی ، عبدالرضا شجاعی و علی اصغر جمعه نژاد سه نوجوان باغینی که در مسابقات قهرمانی کشور مقام کسب کردند با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

 

 

 می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات