اولین و تنها پایگاه خبری شهر باغین و حومه
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
فضای مجازی ، سیل بدون آب انتقاد از مسئولین

فضای مجازی ، سیل بدون آب انتقاد از مسئولین

امروز با فعالیت اکثر شهرووندان در فضاهای مجازی و بالاخص حضور در گروههای تشکیل شده در نرم افزارهای مختلف همچون واتس آپ و وایبر و ... هجمه ای از مطالب مختلف مذهبی و دینی ، علمی و آموزشی ، خبری و تحلیلی ، انتقادی و همچنین موارد لهو به سمت گوشی های تلفن همراه سرازیر شده و شاید بتوان گفت از هر 6 نفر 3 نفر با این نرم افزارها سروکار دارند و روزانه ده ها و یا صدها پیام را دریافت و یا ارسال میکنند.

اما اینروزها سیل انتقاد از مسئولین شهرباغین از سوی برخی شهروندان در گروههایی به راه افتاده است که در این گزارش مختصر به آن می پردازیم.

اولا انتقاد اگر سازنده باشد و درکنارش ایده ای ارائه شود نه تنها مخرب نیست بلکه برای مسئولین کارگشا خواهد بود.

دوما ، گهگاهی افرادی مغرض در این گروهها حضور دارند که تنها به فکر تخریب هستند و شاید هم بخواهند تسویه حساب شخصی با فردی کنند.

سوما ، قطعا منتقدان واقعی گهگاهی نیز به اقدامات صورت گرفته نیز نگاهی دارند و به طور کلی حسن انجام برخی امور را نیز ستایش میکنند.

چهارم اینکه مسئولین باید انتقادها و حرف های شهروندان را کاملا بشنوند و بهترین راه را برای رسیدن به ابادانی انتخاب کنند و مسئولین نباید از انتقاد بهراسند حتی انتقاد مغرضانه.

پنجم ، در این گروهها افرادی هستند که فقط زبان انتقادشان تیز است و در زمان عمل ، از کار فرار میکنند و الی اخر .

در مجموع زیاد نمیتوان به این منوال انتقاد کردن دل بست زیرا بسیاری ازاین افراد به خاطر منافع خود و یا نسبت فامیلی و دوستی با مسئولین حاضر نیستند از پس پرده ی فضای مجازی بیرون آمده و رودر رو با مسئولین به گفتگو بنشینند.

از طرفی مسئولین نیز نباید این نقدها را نادیده گرفته و آن را فقط از سر دشمنی بدانند.

در هر صورت این سیل انتقاد اگر از سوی منتقدین بدون چهارچوب باشد مانند سیل بدون آب می ماند.مثلا روزهای اخیر منتقدین از این شاخه و به اون شاخه را خوب طی کردند و از عالم و ادم انتقاد کردند بدون درنظر گرفتن چهارچوب و روال خاصی.از سگهای ولگرد گرفته تا سطل های زباله .

در پایان امیدواریم در این مسیر که ممکن است گهگاهی بر اثر یک اشتباه تایپی و یا سوء تفاهم ، اختلافی صورت بگیرد و دلی برنجد ، تنها شهر و دیارمان ذینفع باشد.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic