اولین و تنها پایگاه خبری شهر باغین و حومه
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
عملکرد ضعیف نمایندگان والیبال باغین در مسابقات بخش ها

عملکرد ضعیف نمایندگان والیبال باغین در مسابقات بخش ها

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، مسابقات والیبال بانوان توابع و بخش‌های کرمان با حضور 13 تیم به میزبانی ماهان برگزار شد و بانوان مسابقات والیبال بانوان توابع و بخش‌های کرمان با حضور 13 تیم به میزبانی ماهان برگزار شد و بانوان اختیارآبادی در مسابقات والیبال توابع و بخش‌های کرمان قهرمان این دوره شدند.اختیارآبادی در مسابقات والیبال توابع و بخش‌های کرمان قهرمان این دوره شدند.

محمدرضا مهرابی در حاشیه اختتامیه این مسابقات در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این زمینه اظهار داشت: مسابقات والیبال بانوان توابع و بخش‌های کرمان باحضور 13 تیم در دو گروه به مدت چهار روز به میزبانی ماهان در سالن کمیته امداد این شهر برگزار شد.

رئیس هیئت والیبال ماهان خاطرنشان کرد: از گروه اول تیم‌های گلباف و ماهان و از گروه دوم تیم‌های اختیارآباد و سیدی به نیمه نهایی صعود کردند.

مهرابی اضافه کرد: امروز صبح دور پایانی این مسابقات برگزار شد و تیم‌های ماهان و سیدی کرمان در رده‌بندی برابر هم قرار گرفتند که تیم ماهان توانست تیم سیدی را شکست دهد و به مقام سوم این مسابقات دست پیدا کند.

رئیس هیئت والیبال ماهان تصریح کرد: در مسابقه پایانی تیم اختیارآباد توانست حریف خود تیم گلباف را شکست دهد و به عنوان قهرمانی مسابقات والیبال بانوان توابع و بخش‌های کرمان دست پیدا کند.

*مسابقات والیبال برادران کرمان با قهرمانی ماهان پایان یافت

وی افزود: همچنین مسابقات والیبال برادران توابع و بخش‌های کرمان با حضور 9 تیم برگزار و در گروه اول شامل تیم‌های ماهان، گلباف، اندوهجرد، جوپار و گروه دوم مسابقات شامل تیم‌های چترود، زنگی‌آباد، باغین، رحیم‌آباد و کاظم‌آباد در این مسابقات حضور داشتند که از هر گروه دو تیم صعود و راهی مرحله بعد شدند.

مهرابی عنوان کرد: در دور پایانی که به میزبانی ماهان انجام گرفت، تیم‌های ماهان و چترود با غلبه بر دو تیم زنگی‌آباد و گلباف راهی فینال شدند و در پایان تیم‌های ماهان، چترود، گلباف و زنگی‌آباد عناوین اول تا چهارم را به ترتیب کسب کردند.

رئیس هیئت والیبال ماهان با ابراز رضایت و خرسندی از عملکرد عالی تیم ماهان در مسابقات والیبال بخش‌ها و توابع کرمان از حمایت همه‌جانبه موسسه آموزش عالی ماهان و مجتمع تفریحی هزار دستان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

 مرتبط با: اخبار , گزارش ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic