اولین و تنها پایگاه خبری شهر باغین و حومه
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
قائم مقام دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه ی جمعه استان کرمان:قدس متعلق به کل جوامع اسلامی است

حضرت امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را برای همبستگی با ملت فلسطین به عنوان روز جهانی قدس اعلام کردند.

در همین راستا، مردم روزه دار باغینی از تمام اقشار با بیان خشم و نارضایتی خود از قدرت های استکبار جهانی و رژیم اسرائیل در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

راهپیمایان پس از تجمع در مقابل مجتمع فرهنگی-ورزشی مجمع اسلامی محبین اهل البیت(ع)،مسیر بلوار امام(ره) تا مصلی صاحب الزمان(عج) شهرباغین را طی کردند و در این محل قطعنامه ی راهپیمائی روز جهانی قدس قرائت شد.

قائم مقام دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه ی جمعه استان کرمان در جمع راهپیمایان در مصلی صاحب الزمان(عج) باغین دقایقی در خصوص روز قدس و اهمیت راهبردی این روز در جوامع بشری سخنرانی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین جعفری گفت:در حالی امروز در راهپیمایی روز قدس شرکت کردیم ک بیداری اسلامی کماکان در جوامع اسلامی در حال اجراست.سلطه ی جور و ستم و صهیونیسم جنایتکار ،غاصب و خونخوار در حال حذف شدن از معادلات سیاسی و اجرایی بسیاری از کشور هاست.

وی خاطرنشان کرد:امروز سازش با اسرائیل و صهیونیسم مور محکوم است و مقاومت مورد استقبال احاد مرد بویژه در سرزمین های اشغالی فلسطین و غزه می باشد.امروز ندای مقاومت در عالم انتشار پیدا کرده  که حاصلش مبارزه ی و مقاومت مردم فلسطین و غزه در مقابل اسرائیل است.

جعفری اظهار داشت:عالم دیدند که اسرائیل در مقابل این مقاومت در جنگ 22 روزه شکست خورد  و جنگ 33 روز نیز شکست دیگری در کارنامه ی این خونخواران رقم خورد و مشخص شد این جنایتکاران در مقابل با مقومت به جایی نخواهند رسید.امروز تفکر مقاومت تا شکست اسرائیل غاصب در عالم انتشار پیدا کرده است و مقاومت مورد استقبال مردم یمن و بحرین در مقابل وهابیت نیز قرار گرفته.

وی گفت:امروز تفکر مقاومت در کشور عراق تبدیل به بسیج مردمی شده است که حاصلش را همه ی ما ر پیروزی های اخیر بسیج مردمی عراق که با الگو گیری از بسیج مردم ایران می باشد در مقابل داعش جنایتکار همان حاصل تفکر اسرائل است می بینیم.

وی تاکید کرد : اسرائیل تهدیدی برای همه ی جوامع اسلامی است به همین خاطر امام(ره) فرمود:روز قدس روز حیات اسلام است که مردم بیدار باشند ،هوشمندباشند،آگاه باشند و با بصیرت باشند.

حجت الاسلام جعفری در خصو قدس شریف نیز گفت:قدس متعلق به کل جوامع اسلامی است.قدس محل زندگی و بعثت پیامبران است.قدس نخستین قبله گاه مسلمین عالم و محل معراج آسمانی نبی مکرم اسلام است.

وی خاطرنشان کرد:امام بزرگوار در مورد روز قدس فرمود:روز قدس روز وحدت و حضور است یعنی با راهپیمائی که امروز به انجام رسید نمایشگه اتحاد و انسجام جامعه ی اسلامی است.با حضورمان در راهپیمائی روز قدس عملا نشان دادیم که این حضور و این اتحاد و این انسجام در مقابل اسرائل و تفکر صهیونیسم و تفکر امریکا و انگلیس  و استکبار جهانی از هر صلاحی برنده تر است و تاثیر آن بسیار شگرف است.

قائم مقام دفتر شورای سیاستگذاری ائمه ی جمعه ی کرمان در پایان تصریح کرد:این روز قدس یادگار ماندگار پیر کبیر انقلاب که این تدبیر و دور اندیشی را در جهان اندیشید و در جهان نهادینه کرد که تاثرات آنرا در حال حاضر شاهد و ناظریم.

وی تاکید کرد:در قضیه انرژی صلح آمیز هسته ای مردم ایران ببینند چگونه اسرائیل در لابی صهیونیسم فعال است و میخواهد کاری کند که آن تدبیر مقام معظم رهبری به ثمر ننشیند و لکن کور خوانده است زیرا مقام معظم رهبری بسیار مدبر و انسان اندیشمندی است که استکبار جهانی و 5+1 را سر جایشان نشانده است و و ما بر ارزش های خودمان ، انقلابمان و ولایتمان در قضیه ی انرژی هسته ای و همچنین مذاکرات اخیر و اینده محکم و استوار پافشاری میکنیم.مرتبط با: اخبار , گزارش ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات